Colofon

Fleet&Mobility is een kwartaalmagazine voor zakelijk mobiliteitsbeheer en richt zich op mobiliteitsmanagers van middelgrote en grote bedrijven.

Uitgave

ProMedia Publishers
Weena 505, B18,
3013 AL Rotterdam
010 280 1000

Business Unit Manager
Jelle Heidstra: jelle.heidstra@promedia.nl

Redactie:
Kim Andriessen, hoofdredacteur: kim.andriessen@promedia.nl
Bart Kuijpers, redacteur: bart.kuijpers@promedia.nl
Robert Smid, redacteur: robert.smid@promedia.nl
Sander van Vliet, redacteur: sander.van.vliet@promedia.nl
Michael van Wijngaarden, redacteur: michael.van.wijngaarden@promedia.nl

Persberichten kunt u sturen naar: redactie@automotive-online.nl of zelf plaatsen op www.autobranchesignalen.nl

Advertentie-exploitatie:
Frank van Montfort. Manager Sales: frank.van.montfort@promedia.nl | 06 40 06 17 38
Leonore Wijsmuller. Manager Partnerships: leonore.wijsmuller@promedia.nl | 06 51 26 74 27
Ruud Mosetti, Manager Sales: ruud.mosetti@promedia.nl | 06 38 14 51 33

Traffic afdeling
Arwin Veldkamp: traffic@promedia.nl

Abonnementen
Vragen over abonnementen via klantenservice@promedia.nl of 010 280 1000.

Websites

Advertentie-exploitatie

ProMedia Publishers
Weena 505, B18,
3013 AL Rotterdam
010 280 1000

Advertentiemateriaal

Uiterlijk 3 weken voor verschijning t.a.v. afdeling Traffic traffic@promedia.nl

Leveringsvoorwaarden

Regelen voor het Advertentiewezen 1990, aangevuld met door de uitgever vastgestelde algemene bepalingen

Annuleringstermijn

3 weken voor verschijning

Druk

Damen Drukkers

Abonnementen

Opgave en vragen:

Vragen over abonnementen via klantenservice@promedia.nl of 010 280 1000.

Abonnementsprijs

Verzending naar de doelgroep is € 60,- per jaar (inclusief korting op ons Fleet&Mobility event en producten uit onze webshop). Overige landen tarief op aanvraag. Wilt u voor uw bedrijf een voorstel op maat? Neem contact met ons op: 010 280 1000.

Gebruiksvoorwaarden

Op het gebruik van onze website en internetdiensten zijn onze algemene voorwaarden van toepassing.