Hertz boekt record winst en omzet

Redactie Redactie
• Laatste update:
(Foto: Shutterstock)

In het laatste kwartaal boekte Hertz 33,67 miljoen transactiedagen, ruim 1,1 miljoen meer dan in dezelfde periode een jaar eerder. Het aantal voertuigen nam echter ook fors toe van 470.900 eind 2021 naar 496.900 eind vorig jaar. Het gemiddelde gebruik per voertuig bleef daardoor in het vierde kwartaal met 79 procent nagenoeg gelijk als een jaar geleden. Van die voertuigen rijden er bijna 400.000 rond in de Verenigde Staten, de rest elders in de wereld.

Bestuursvoorzitter en ceo Stephen Scherr is tevreden: “Onze record prestaties afgelopen jaar weerspiegelen een toewijding aan de klanten, van vakantie- tot zakenreizigers en ritdelen-chauffeurs. Met een focus op rendement en risicomanagement lieten we betere operationele prestaties, een meer gedisciplineerd vlootmanagement en een committering aan financiële resultaten zien. Ons team leverde resultaten af op een opgeleefde vraag naar reizen die aanhoudt. In 2023 bouwen we voort op onze vooruitgang om de business verder te groeien.’’

Hertz boekt record winst en omzet | Fleet&Mobility

Hertz boekt record winst en omzet

Redactie Redactie
• Laatste update:
(Foto: Shutterstock)

In het laatste kwartaal boekte Hertz 33,67 miljoen transactiedagen, ruim 1,1 miljoen meer dan in dezelfde periode een jaar eerder. Het aantal voertuigen nam echter ook fors toe van 470.900 eind 2021 naar 496.900 eind vorig jaar. Het gemiddelde gebruik per voertuig bleef daardoor in het vierde kwartaal met 79 procent nagenoeg gelijk als een jaar geleden. Van die voertuigen rijden er bijna 400.000 rond in de Verenigde Staten, de rest elders in de wereld.

Bestuursvoorzitter en ceo Stephen Scherr is tevreden: “Onze record prestaties afgelopen jaar weerspiegelen een toewijding aan de klanten, van vakantie- tot zakenreizigers en ritdelen-chauffeurs. Met een focus op rendement en risicomanagement lieten we betere operationele prestaties, een meer gedisciplineerd vlootmanagement en een committering aan financiële resultaten zien. Ons team leverde resultaten af op een opgeleefde vraag naar reizen die aanhoudt. In 2023 bouwen we voort op onze vooruitgang om de business verder te groeien.’’