Wittebrug Lease ontzorgt met multimodale mobiliteit

Wittebrug Lease heeft volledig de focus op alle ontwikkelingen die gaande zijn op het gebied van mobiliteit en bedient haar relaties altijd met op de klant afgestemd maatwerk. 

De omvang van onze organisatie biedt ons de mogelijkheid om snel te schakelen op alle mogelijke mobiliteitswensen van onze klanten. Wij maken onze eigen bedrijfsprocessen meer en meer flexibel zodat we deze kunnen koppelen aan de processen van de klant, zegt Commercieel Manager Arno van Hattem. Dit alles om het serviceniveau en de klantbeleving te optimaliseren.

Wij geloven daarnaast in de kracht van lokale aanwezigheid. Mede om deze reden is vorig jaar Lease2Go aan onze groep toegevoegd. Gevestigd in Oud-Beijerland is dit de ideale uitvalsbasis voor de regio’s Rotterdam en Drechtsteden. Ook hier draait alles weer om de beleving en service ervaring van onze klanten. Verdere uitbereiding van onze lokale aanwezigheid staat dan ook zeker op de planning, zegt Algemeen Directeur Ivo Burger.

Naast het leveren van specifiek maatwerk voor onze klanten blijven we ons dienstenaanbod vernieuwen en verbreden. Natuurlijk bieden wij alle diensten die je bij een leasebedrijf zou verwachten zoals financial lease, operationele lease, shortlease en verhuur en ook private lease. Door het combineren van deze klassieke diensten ontstaan weer nieuwe en/of afgeleide diensten die tevens toepasbaar zijn op andere producten dan alleen voertuigen. Met de fiets of scooter naar het station om vervolgens met de metro of trein de stad in te reizen. Ook dat regelen wij bij Wittebrug Lease!

Wittebrug Lease maakt deel uit van Wittebrug Autogroep en is onder meer gelieerd aan Wittebrug (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda en Volkswagen Bedrijfswagens), DAVO (Peugeot) en Wittebrug Autoschade. Door de intensieve samenwerking binnen de groep beschikt Wittebrug Lease over uitstekende faciliteiten voor inkoop & levering van auto’s, voor reparatie, onderhoud en banden, voor vakkundig schadeherstel en voor flexibele tijdelijke mobiliteit.

Voor meer informatie

https://www.wittebruglease.nl/

Wittebrug Lease ontzorgt met multimodale mobiliteit | Fleet&Mobility

Wittebrug Lease ontzorgt met multimodale mobiliteit

Wittebrug Lease heeft volledig de focus op alle ontwikkelingen die gaande zijn op het gebied van mobiliteit en bedient haar relaties altijd met op de klant afgestemd maatwerk. 

De omvang van onze organisatie biedt ons de mogelijkheid om snel te schakelen op alle mogelijke mobiliteitswensen van onze klanten. Wij maken onze eigen bedrijfsprocessen meer en meer flexibel zodat we deze kunnen koppelen aan de processen van de klant, zegt Commercieel Manager Arno van Hattem. Dit alles om het serviceniveau en de klantbeleving te optimaliseren.

Wij geloven daarnaast in de kracht van lokale aanwezigheid. Mede om deze reden is vorig jaar Lease2Go aan onze groep toegevoegd. Gevestigd in Oud-Beijerland is dit de ideale uitvalsbasis voor de regio’s Rotterdam en Drechtsteden. Ook hier draait alles weer om de beleving en service ervaring van onze klanten. Verdere uitbereiding van onze lokale aanwezigheid staat dan ook zeker op de planning, zegt Algemeen Directeur Ivo Burger.

Naast het leveren van specifiek maatwerk voor onze klanten blijven we ons dienstenaanbod vernieuwen en verbreden. Natuurlijk bieden wij alle diensten die je bij een leasebedrijf zou verwachten zoals financial lease, operationele lease, shortlease en verhuur en ook private lease. Door het combineren van deze klassieke diensten ontstaan weer nieuwe en/of afgeleide diensten die tevens toepasbaar zijn op andere producten dan alleen voertuigen. Met de fiets of scooter naar het station om vervolgens met de metro of trein de stad in te reizen. Ook dat regelen wij bij Wittebrug Lease!

Wittebrug Lease maakt deel uit van Wittebrug Autogroep en is onder meer gelieerd aan Wittebrug (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda en Volkswagen Bedrijfswagens), DAVO (Peugeot) en Wittebrug Autoschade. Door de intensieve samenwerking binnen de groep beschikt Wittebrug Lease over uitstekende faciliteiten voor inkoop & levering van auto’s, voor reparatie, onderhoud en banden, voor vakkundig schadeherstel en voor flexibele tijdelijke mobiliteit.

Voor meer informatie

https://www.wittebruglease.nl/