Laatste update:

Adverteren

Fleet&Mobility is hèt vakblad voor fleetmanagers en mobiliteitsbeheerders. Het magazine komt eens per kwartaal uit en informeert mobiliteitsmanagers over de laatste ontwikkelingen op het gebied van mobiliteit, fiscus, leasing, personen- en bedrijfswagens, remarketing, automatisering en fleetmanagement.
Mediabrochure
Bekijk hier de Mediabrochure 2023 voor informatie over het plaatsen van een advertentie.
Download the Fleet&Mobility Media brochure in English here. 
In de Mediabrochure kunt u alle advertentiemogelijkheden bekijken. 
Adverteren online en offline
U kunt op de website Fleet-mobility.nl op verschillende manieren uw doelgroep bereiken. Zo kunt u adverteren in een rectangle op de homepage of kiezen voor een speciaal voor Fleet-mobility.nl ontworpen promotieblok dat verwijst naar uw eigen pagina op de website van Fleet&Mobility. 
Ook is het mogelijk te adverteren in onze digitale nieuwsbrief die iedere week wordt verzonden. Daarnaast kunt u natuurlijk ook een advertentie of advertorial plaatsen in het kwartaalblad Fleet&Mobility. 
Wilt u meer weten over uw advertentiemogelijkheden op Fleet&Mobility? Neem dan contact op met onze afdeling sales.
Advertentie-exploitatie:
Frank van Montfort, Manager Sales: frank.van.montfort@promedia.nl, 06 40 06 17 38Leonore Wijsmuller, Accountmanager: leonore.wijsmuller@promedia.nl, 06 51 26 74 27Ruud Mosetti, Accountmanager: ruud.mosetti@promedia.nl, 06 38 14 51 33

Deel dit item

Dit artikel is geschreven door

Super User
Adverteren | Fleet&Mobility


Laatste update:

Adverteren

Fleet&Mobility is hèt vakblad voor fleetmanagers en mobiliteitsbeheerders. Het magazine komt eens per kwartaal uit en informeert mobiliteitsmanagers over de laatste ontwikkelingen op het gebied van mobiliteit, fiscus, leasing, personen- en bedrijfswagens, remarketing, automatisering en fleetmanagement.
Mediabrochure
Bekijk hier de Mediabrochure 2023 voor informatie over het plaatsen van een advertentie.
Download the Fleet&Mobility Media brochure in English here. 
In de Mediabrochure kunt u alle advertentiemogelijkheden bekijken. 
Adverteren online en offline
U kunt op de website Fleet-mobility.nl op verschillende manieren uw doelgroep bereiken. Zo kunt u adverteren in een rectangle op de homepage of kiezen voor een speciaal voor Fleet-mobility.nl ontworpen promotieblok dat verwijst naar uw eigen pagina op de website van Fleet&Mobility. 
Ook is het mogelijk te adverteren in onze digitale nieuwsbrief die iedere week wordt verzonden. Daarnaast kunt u natuurlijk ook een advertentie of advertorial plaatsen in het kwartaalblad Fleet&Mobility. 
Wilt u meer weten over uw advertentiemogelijkheden op Fleet&Mobility? Neem dan contact op met onze afdeling sales.
Advertentie-exploitatie:
Frank van Montfort, Manager Sales: frank.van.montfort@promedia.nl, 06 40 06 17 38Leonore Wijsmuller, Accountmanager: leonore.wijsmuller@promedia.nl, 06 51 26 74 27Ruud Mosetti, Accountmanager: ruud.mosetti@promedia.nl, 06 38 14 51 33

Deel dit item

Dit artikel is geschreven door

Super User