Overig

Van Mossel introduceert Van Mossel Energie: Laadpalen en infrastructuur

Van Mossel meldt dat het nieuwe bedrijfsonderdeel, Van Mossel Energie, laadpalen en laadinfrastructuur zal aanbieden aan particulieren en bedrijven. Het bedrijf geeft aan dat de verkoop van elektrische auto’s en plug-in hybrides binnen de Van Mossel-dealerketen steeds meer toeneemt. Met Van Mossel Energie wil het bedrijf ook zorgen voor de benodigde infrastructuur, zoals laadpalen op particuliere opritten en laadoplossingen voor zakelijke rijders.

Joep Hazeu, manager van Van Mossel Energie, legt uit: “Wij bieden een alles-in-één oplossing aan onze klanten. We voorzien hen van informatie over alle aspecten die te maken hebben met laadoplossingen. Daarnaast bieden we landelijke dekking en transparantie gedurende het hele proces. Klanten worden begeleid door onze fysieke showrooms, ons team van zakelijke accountmanagers en onze Van Mossel-leasebedrijven gedurende het gehele traject.”

Naast de uitbreiding over de grenzen heen, zoals de recente overname van de Duitse dealerketen Hugo Pfohe en de aankoop van Jacksons in het Verenigd Koninkrijk, heeft de Van Mossel-dealerketen 5.100 medewerkers en behaalt het een jaarlijkse groepsomzet van ongeveer 4,5 miljard euro. Het bedrijf voert al jaren de Automotive Dealerholding Top 60 aan.

Van Mossel introduceert Van Mossel Energie: Laadpalen en infrastructuur | Fleet&Mobility
Overig

Van Mossel introduceert Van Mossel Energie: Laadpalen en infrastructuur

Van Mossel meldt dat het nieuwe bedrijfsonderdeel, Van Mossel Energie, laadpalen en laadinfrastructuur zal aanbieden aan particulieren en bedrijven. Het bedrijf geeft aan dat de verkoop van elektrische auto’s en plug-in hybrides binnen de Van Mossel-dealerketen steeds meer toeneemt. Met Van Mossel Energie wil het bedrijf ook zorgen voor de benodigde infrastructuur, zoals laadpalen op particuliere opritten en laadoplossingen voor zakelijke rijders.

Joep Hazeu, manager van Van Mossel Energie, legt uit: “Wij bieden een alles-in-één oplossing aan onze klanten. We voorzien hen van informatie over alle aspecten die te maken hebben met laadoplossingen. Daarnaast bieden we landelijke dekking en transparantie gedurende het hele proces. Klanten worden begeleid door onze fysieke showrooms, ons team van zakelijke accountmanagers en onze Van Mossel-leasebedrijven gedurende het gehele traject.”

Naast de uitbreiding over de grenzen heen, zoals de recente overname van de Duitse dealerketen Hugo Pfohe en de aankoop van Jacksons in het Verenigd Koninkrijk, heeft de Van Mossel-dealerketen 5.100 medewerkers en behaalt het een jaarlijkse groepsomzet van ongeveer 4,5 miljard euro. Het bedrijf voert al jaren de Automotive Dealerholding Top 60 aan.