Van Mossel introduceert Van Mossel Energie: Laadpalen en infrastructuur

Sander van Vliet Sander van Vliet
• Laatste update:

Joep Hazeu, manager van Van Mossel Energie, legt uit: “Wij bieden een alles-in-één oplossing aan onze klanten. We voorzien hen van informatie over alle aspecten die te maken hebben met laadoplossingen. Daarnaast bieden we landelijke dekking en transparantie gedurende het hele proces. Klanten worden begeleid door onze fysieke showrooms, ons team van zakelijke accountmanagers en onze Van Mossel-leasebedrijven gedurende het gehele traject.”

Naast de uitbreiding over de grenzen heen, zoals de recente overname van de Duitse dealerketen Hugo Pfohe en de aankoop van Jacksons in het Verenigd Koninkrijk, heeft de Van Mossel-dealerketen 5.100 medewerkers en behaalt het een jaarlijkse groepsomzet van ongeveer 4,5 miljard euro. Het bedrijf voert al jaren de Automotive Dealerholding Top 60 aan.

Van Mossel introduceert Van Mossel Energie: Laadpalen en infrastructuur | Fleet&Mobility

Van Mossel introduceert Van Mossel Energie: Laadpalen en infrastructuur

Sander van Vliet Sander van Vliet
• Laatste update:

Joep Hazeu, manager van Van Mossel Energie, legt uit: “Wij bieden een alles-in-één oplossing aan onze klanten. We voorzien hen van informatie over alle aspecten die te maken hebben met laadoplossingen. Daarnaast bieden we landelijke dekking en transparantie gedurende het hele proces. Klanten worden begeleid door onze fysieke showrooms, ons team van zakelijke accountmanagers en onze Van Mossel-leasebedrijven gedurende het gehele traject.”

Naast de uitbreiding over de grenzen heen, zoals de recente overname van de Duitse dealerketen Hugo Pfohe en de aankoop van Jacksons in het Verenigd Koninkrijk, heeft de Van Mossel-dealerketen 5.100 medewerkers en behaalt het een jaarlijkse groepsomzet van ongeveer 4,5 miljard euro. Het bedrijf voert al jaren de Automotive Dealerholding Top 60 aan.

Geplaatst in rubriek:
Sander van Vliet
Sander van Vliet

Sander is vaste redacteur van Automotive en Fleet & Mobility. Na omzwervingen in de sportjournalistiek streek hij in 2023 neer op de Automotive-redactie. In zijn vrije tijd houdt hij zich bezig met wielrennen, voetbal en goed eten.