Eelco van Wijk aan de slag als commercieel directeur Moveyou: ‘Perfecte aanvulling’

Redactie Redactie
• Laatste update:
Van Wijk was hiervoor onder andere cco bij European Merchant Services. (Foto: Moveyou)

Van Wijk werkte meer dan twintig jaar als commercieel leidinggevende in payments, mobiele apps en software platforms. Zo was hij onder meer werkzaam als directeur Benelux bij PayPal en als cco bij European Merchant Services. Van Wijks meest recente rol was bij het Finse Whim, uitvinder van ‘mobility-as-a-service’, waar hij verantwoordelijk was voor partnerships en internationale groei. “We zijn verheugd om Eelco te verwelkomen als onze nieuwe commercieel directeur”, zegt Moveyou oprichter en ceo Jan-Harmen Akkerman. “Zijn brede ervaring in payments en mobiele apps, samen met zijn passie voor duurzaamheid en mobiliteit, maken hem de perfecte aanvulling op ons team.”

Kans

Van Wijk zegt blij te zijn om deel uit te gaan maken van het team van Moveyou en te werken aan een duurzame toekomst van mobiliteit. “Het Moveyou-platform biedt een geweldige kans om de manier waarop we reizen te veranderen en de impact op het milieu te verminderen.” Moveyou is een mobiliteitsplatform dat zich richt op het verduurzamen van de mobiliteitssector. Door middel van het stimuleren van duurzame reisopties en het sparen van ‘ecocoins’ kunnen gebruikers hun ecologische voetafdruk verminderen.

Meer lezen over mobiliteitsplatform en Moveyou

Eelco van Wijk aan de slag als commercieel directeur Moveyou: ‘Perfecte aanvulling’ | Fleet&Mobility

Eelco van Wijk aan de slag als commercieel directeur Moveyou: ‘Perfecte aanvulling’

Redactie Redactie
• Laatste update:
Van Wijk was hiervoor onder andere cco bij European Merchant Services. (Foto: Moveyou)

Van Wijk werkte meer dan twintig jaar als commercieel leidinggevende in payments, mobiele apps en software platforms. Zo was hij onder meer werkzaam als directeur Benelux bij PayPal en als cco bij European Merchant Services. Van Wijks meest recente rol was bij het Finse Whim, uitvinder van ‘mobility-as-a-service’, waar hij verantwoordelijk was voor partnerships en internationale groei. “We zijn verheugd om Eelco te verwelkomen als onze nieuwe commercieel directeur”, zegt Moveyou oprichter en ceo Jan-Harmen Akkerman. “Zijn brede ervaring in payments en mobiele apps, samen met zijn passie voor duurzaamheid en mobiliteit, maken hem de perfecte aanvulling op ons team.”

Kans

Van Wijk zegt blij te zijn om deel uit te gaan maken van het team van Moveyou en te werken aan een duurzame toekomst van mobiliteit. “Het Moveyou-platform biedt een geweldige kans om de manier waarop we reizen te veranderen en de impact op het milieu te verminderen.” Moveyou is een mobiliteitsplatform dat zich richt op het verduurzamen van de mobiliteitssector. Door middel van het stimuleren van duurzame reisopties en het sparen van ‘ecocoins’ kunnen gebruikers hun ecologische voetafdruk verminderen.

Meer lezen over mobiliteitsplatform en Moveyou