Oud-Athlon cfo gaat MSN helpen

Redactie Redactie
• Laatste update:

Rutgers was in het verleden cfo van Athlon Nederland, ceo van Athlon Duitsland en svp bij De Lage Landen.

“De specifieke leasekennis en jarenlange ervaring van Ryjan is een mooie aanvulling op ons team. Tevens kunnen wij zijn ervaring goed inzetten om onze processen verder te digitaliseren, en dan op zo’n manier dat we zoveel mogelijk tijd overhouden om aan onze klanten te besteden”, aldus Harms over de nieuwe aanstelling van Rutgers.

Onlangs werd Hilda Boerma aan het MT van MSN toegevoegd.

Oud-Athlon cfo gaat MSN helpen | Fleet&Mobility

Oud-Athlon cfo gaat MSN helpen

Redactie Redactie
• Laatste update:

Rutgers was in het verleden cfo van Athlon Nederland, ceo van Athlon Duitsland en svp bij De Lage Landen.

“De specifieke leasekennis en jarenlange ervaring van Ryjan is een mooie aanvulling op ons team. Tevens kunnen wij zijn ervaring goed inzetten om onze processen verder te digitaliseren, en dan op zo’n manier dat we zoveel mogelijk tijd overhouden om aan onze klanten te besteden”, aldus Harms over de nieuwe aanstelling van Rutgers.

Onlangs werd Hilda Boerma aan het MT van MSN toegevoegd.