Autoleaseman en DAK starten Mobility Lease Platform

Bart Kuijpers Bart Kuijpers
• Laatste update:
Foto: Shutterstock

Autoleaseman is opgericht door Maik Dielissen (voormalig directeur Fiat Nederland). DAK Intermediairscollectief, dat al 40 jaar actief bestaat, is een collectief van financieel adviseurs. 

Via het platform kunnen de 1.500 bij DAK aangesloten intermediairs (die naar eigen zeggen 2,5 miljoen eindgebruikers bedienen) mobiliteitsproducten zoals private lease en financieringen aanbieden aan hun klanten. In MLP worden de activiteiten gebundeld van beide partners. MLP bouwt samen met DAK een eigen backoffice (het Customer Lease Service Center). De backoffice neemt onder meer advisering en acceptatie van de producten voor zijn rekening. Deze producten worden samengesteld en uitgevoerd door Autoleaseman en dochterbedrijf UrbanEazy. “De samenwerking binnen MLP biedt ons de mogelijkheid om onze producten onder de aandacht van een groot aantal consumenten te brengen”, aldus Dielissen.

Nieuwe service

Tim Rijvers, algemeen directeur van DAK Intermediairscollectief, is overtuigd van de mogelijkheden die de joint-venture aangesloten partijen biedt. “Met DAK Mobiliteit kunnen onze leden mobiliteit als service aanbieden aan hun klanten.” Volgens Rijvers staat MLP open voor samenwerking met andere partners. 

Dielissen wil geen concrete groeiverwachting noemen. “Dat hangt ook af van de afspraken die wij kunnen maken met onze leveranciers. Maar we hebben hoge verwachtingen van de samenwerking.”

Autoleaseman en DAK starten Mobility Lease Platform | Fleet&Mobility

Autoleaseman en DAK starten Mobility Lease Platform

Bart Kuijpers Bart Kuijpers
• Laatste update:
Foto: Shutterstock

Autoleaseman is opgericht door Maik Dielissen (voormalig directeur Fiat Nederland). DAK Intermediairscollectief, dat al 40 jaar actief bestaat, is een collectief van financieel adviseurs. 

Via het platform kunnen de 1.500 bij DAK aangesloten intermediairs (die naar eigen zeggen 2,5 miljoen eindgebruikers bedienen) mobiliteitsproducten zoals private lease en financieringen aanbieden aan hun klanten. In MLP worden de activiteiten gebundeld van beide partners. MLP bouwt samen met DAK een eigen backoffice (het Customer Lease Service Center). De backoffice neemt onder meer advisering en acceptatie van de producten voor zijn rekening. Deze producten worden samengesteld en uitgevoerd door Autoleaseman en dochterbedrijf UrbanEazy. “De samenwerking binnen MLP biedt ons de mogelijkheid om onze producten onder de aandacht van een groot aantal consumenten te brengen”, aldus Dielissen.

Nieuwe service

Tim Rijvers, algemeen directeur van DAK Intermediairscollectief, is overtuigd van de mogelijkheden die de joint-venture aangesloten partijen biedt. “Met DAK Mobiliteit kunnen onze leden mobiliteit als service aanbieden aan hun klanten.” Volgens Rijvers staat MLP open voor samenwerking met andere partners. 

Dielissen wil geen concrete groeiverwachting noemen. “Dat hangt ook af van de afspraken die wij kunnen maken met onze leveranciers. Maar we hebben hoge verwachtingen van de samenwerking.”