Mobinck breidt uit naar Duitsland

Ivonne Vermeulen Ivonne Vermeulen
• Laatste update:
Mobinck opent zijn kantoor in Duitsland waar Michael Poglitsch (midden) als directeur is aangesteld. (Foto: Mobinck)

“De oprichting van Mobinck Germany is voor ons een logische stap, omdat de Duitse markt voor onze mobiliteitsdiensten veel potentie biedt. Hoewel ons hoofdkantoor in Nederland is gevestigd, breiden onze werkzaamheden zich internationaal steeds verder uit”, zegt Paul Zekhuis, ceo van Autobinck Group. “We streven ernaar voorloper te blijven in de internationale mobiliteitsbranche.” De diensten van het bedrijf worden in meer dan dertig landen afgenomen, aldus het bedrijf.

Uitbreiding in de regio

Michael Poglitsch is aangesteld als algemeen directeur van Mobinck Germany, dat eind 2021 is opgericht. Behalve op Duitsland richt het bedrijf zich ook op Zwitserland en Oostenrijk. “De afgelopen maanden hebben we gebruikt om de eerste klanten in de regio aan te sluiten en om ons team in te richten, dat inmiddels uit tien medewerkers bestaat”, aldus Poglitsch.

Mobinck is de mobiliteitsdivisie van Autobinck Group met activiteiten die uiteenlopen van wagenparkbeheer tot mobiliteitskaarten, telematica, monitoring van rijgedrag en parkeerbeheer onder de labels XXimo, Moove, XPO Fleet, Fleet Support, Toogeth en Safe Drive Pod.

Mobinck breidt uit naar Duitsland | Fleet&Mobility

Mobinck breidt uit naar Duitsland

Ivonne Vermeulen Ivonne Vermeulen
• Laatste update:
Mobinck opent zijn kantoor in Duitsland waar Michael Poglitsch (midden) als directeur is aangesteld. (Foto: Mobinck)

“De oprichting van Mobinck Germany is voor ons een logische stap, omdat de Duitse markt voor onze mobiliteitsdiensten veel potentie biedt. Hoewel ons hoofdkantoor in Nederland is gevestigd, breiden onze werkzaamheden zich internationaal steeds verder uit”, zegt Paul Zekhuis, ceo van Autobinck Group. “We streven ernaar voorloper te blijven in de internationale mobiliteitsbranche.” De diensten van het bedrijf worden in meer dan dertig landen afgenomen, aldus het bedrijf.

Uitbreiding in de regio

Michael Poglitsch is aangesteld als algemeen directeur van Mobinck Germany, dat eind 2021 is opgericht. Behalve op Duitsland richt het bedrijf zich ook op Zwitserland en Oostenrijk. “De afgelopen maanden hebben we gebruikt om de eerste klanten in de regio aan te sluiten en om ons team in te richten, dat inmiddels uit tien medewerkers bestaat”, aldus Poglitsch.

Mobinck is de mobiliteitsdivisie van Autobinck Group met activiteiten die uiteenlopen van wagenparkbeheer tot mobiliteitskaarten, telematica, monitoring van rijgedrag en parkeerbeheer onder de labels XXimo, Moove, XPO Fleet, Fleet Support, Toogeth en Safe Drive Pod.