Business Travel News: ‘National hoogst gewaardeerde autoverhuurder 2022’

Nienke Eusterbrock Nienke Eusterbrock
• Laatste update:
BTN 2022 autoverhuur onderzoek (foto: BTN)

Beide labels behoren tot de Enterprise Holding. De top 5 was verder hetzelfde als in 2020: Avis, Budget en Hertz.Alle bedrijven zijn in de ranking gedaald ten opzichte van 2020. In 2021 werd het onderzoek niet uitgevoerd wegens het beperkte gebruik van zakenreizen tijdens de pandemie. Voor het onderzoek hebben 238 inkopers van grote (multinational) bedrijven de autoverhuurbedrijven beoordeeld op twaalf criteria.

Uitdagingen

Thomas Wolters, ceo van Enterprise Car Sharing & Rental Nederland: “Corona heeft een onvoorstelbare klap aan onze hele branche toegebracht. Ook bij Enterprise hebben we rigoureuze maatregelen moeten nemen om überhaupt te kunnen overleven. Dat we desondanks met ons team dit prachtige resultaat neerzetten en deze erkenning krijgen, zorgt voor enorm veel motivatie om onze activiteiten op het vlak van autoverhuur en autodelen verder uit te breiden.”

Business Travel News: ‘National hoogst gewaardeerde autoverhuurder 2022’ | Fleet&Mobility

Business Travel News: ‘National hoogst gewaardeerde autoverhuurder 2022’

Nienke Eusterbrock Nienke Eusterbrock
• Laatste update:
BTN 2022 autoverhuur onderzoek (foto: BTN)

Beide labels behoren tot de Enterprise Holding. De top 5 was verder hetzelfde als in 2020: Avis, Budget en Hertz.Alle bedrijven zijn in de ranking gedaald ten opzichte van 2020. In 2021 werd het onderzoek niet uitgevoerd wegens het beperkte gebruik van zakenreizen tijdens de pandemie. Voor het onderzoek hebben 238 inkopers van grote (multinational) bedrijven de autoverhuurbedrijven beoordeeld op twaalf criteria.

Uitdagingen

Thomas Wolters, ceo van Enterprise Car Sharing & Rental Nederland: “Corona heeft een onvoorstelbare klap aan onze hele branche toegebracht. Ook bij Enterprise hebben we rigoureuze maatregelen moeten nemen om überhaupt te kunnen overleven. Dat we desondanks met ons team dit prachtige resultaat neerzetten en deze erkenning krijgen, zorgt voor enorm veel motivatie om onze activiteiten op het vlak van autoverhuur en autodelen verder uit te breiden.”