DKV Mobility en VASS worden partners

Nienke Eusterbrock Nienke Eusterbrock
• Laatste update:
Momenteel telt VASS meer dan 500 leden (foto: DKV Mobility)

VASS is een belangenorganisatie voor onafhankelijke autobedrijven in Nederland, opgericht door Mirjam van der Rijt in 2020. De organisatie telt meer dan 500 leden. Bij de belangenorganisatie zijn zowel grote als kleine leveranciers en partners aangesloten. Door het partnership hebben leden van VASS toegang tot verschillende diensten en producten van de mobiliteit serviceprovider. Zo biedt DKV Mobility tankpassen die toegang bieden tot het Nederlandse netwerk van ruim 3.300 tankstations met lijst- en pompprijzen en tot het volledige Europese netwerk van circa 67.000 tankstations. Leden kunnen ook gebruik maken van de nieuw gelanceerde future fluel card van DKV Mobility, voor alternatieve brandstoffen.

Enthousiast

Leden van VASS hebben daarnaast toegang tot de duurzame mobiliteitsoplossingen van DKV Mobility. Elektrisch laden op werk, thuis of onderweg is mogelijk met een netwerk van ruim 110.000 laadpalen door heel Nederland. Mirjam van der Rijt: “We zijn erg enthousiast over de nieuwe samenwerking. De uitgebreide dekking van het DKV Mobility netwerk, met bijbehorende producten en diensten, zorgt ervoor dat onze leden nu én in de toekomst efficiënter en voordeliger kunnen werken.”

DKV Mobility en VASS worden partners | Fleet&Mobility

DKV Mobility en VASS worden partners

Nienke Eusterbrock Nienke Eusterbrock
• Laatste update:
Momenteel telt VASS meer dan 500 leden (foto: DKV Mobility)

VASS is een belangenorganisatie voor onafhankelijke autobedrijven in Nederland, opgericht door Mirjam van der Rijt in 2020. De organisatie telt meer dan 500 leden. Bij de belangenorganisatie zijn zowel grote als kleine leveranciers en partners aangesloten. Door het partnership hebben leden van VASS toegang tot verschillende diensten en producten van de mobiliteit serviceprovider. Zo biedt DKV Mobility tankpassen die toegang bieden tot het Nederlandse netwerk van ruim 3.300 tankstations met lijst- en pompprijzen en tot het volledige Europese netwerk van circa 67.000 tankstations. Leden kunnen ook gebruik maken van de nieuw gelanceerde future fluel card van DKV Mobility, voor alternatieve brandstoffen.

Enthousiast

Leden van VASS hebben daarnaast toegang tot de duurzame mobiliteitsoplossingen van DKV Mobility. Elektrisch laden op werk, thuis of onderweg is mogelijk met een netwerk van ruim 110.000 laadpalen door heel Nederland. Mirjam van der Rijt: “We zijn erg enthousiast over de nieuwe samenwerking. De uitgebreide dekking van het DKV Mobility netwerk, met bijbehorende producten en diensten, zorgt ervoor dat onze leden nu én in de toekomst efficiënter en voordeliger kunnen werken.”