Leasing en verhuur

Laatste update:

Paul van der Meulen nieuwe ceo bij MHC Mobility

(Foto: MHC Mobility)

Paul van der Meulen wordt de nieuwe algemeen directeur van MHC Mobility. Hij is de opvolger van Gert Veenstra, die per 31 december 2023 terugtreedt als ceo van de leasemaatschappij. Dit heeft MHC Mobility bekendgemaakt. Dat meldt Automotive Management

Van der Meulen is sinds 2019 in dienst bij MHC Mobility, momenteel als financieel directeur (cfo). Volgens het bedrijf heeft hij een uitgebreide achtergrond in finance, waaronder leidinggevende functies bij multinationals zoals Mitsubishi Caterpillar Forklift Europe BV. Van der Meulen treedt deze week ook toe tot de bestuursraad van MHC Mobility Holding Netherlands BV.

Van der Meulen volgt per 1 januari 2024 Gert Veenstra op. Veenstra trad in 1992 in dienst trad bij het toenmalige Noordlease, destijds onderdeel van ING Lease. In 1998 werd Veenstra lid van het directieteam. Samen met Robert Nienhuis werd hij eigenaar van Noordlease. In 2017 verkochten zij het bedrijf aan Hitachi Capital. Vanaf dat moment was Veenstra ceo en verantwoordelijk voor de Benelux-regio. Sinds 2021 opereert het bedrijf onder de naam MHC Mobility Netherlands. De leasemaatschappij benadrukt dat Veenstra tot 30 april 2024 de organisatie blijft ondersteunen als adviseur van de Raad van Bestuur.

Directieteam

Verder neemt Mark Feddes, die ruim 21 jaar ervaring heeft bij de Nederlandse tak van MHC Mobility, neemt de rol van operationeel directeur (coo) op zich. Hij treedt ook toe tot de Raad van Bestuur. Naast Van der Meulen en Feddes bestaat het directieteam van MHC Mobility nu uit Thijs Frederiks (commercieel directeur) en Kristof de Backer (managing director in België).

Jon Lawes, managing director van MHC Mobility Europe zegt: “Gert Veenstra heeft onze groep, MHC Mobility Europe, veel gebracht. Ik wens hem het allerbeste met zijn toekomstplannen. Daarnaast verwelkom ik Paul en Mark in de Raad van Bestuur. Ik heb er vertrouwen in dat zij, samen met het management en team, het bedrijf naar het volgende niveau gaan brengen.”

MHC Mobility heeft vestigingen in Groningen, Heerhugowaard, Rotterdam, Eindhoven en Gent (België). De leasemaatschappij beheert in Nederland en België ruim 20 duizend contracten.

Roelof Hansman

Vorige maand heeft MHC Mobility de Nederlander Roelof Hansman benoemd tot Managing Director voor de regio Central and Eastern Europe (CEE). Hij gaat leiding geven aan de activiteiten van de leasemaatschappij in Polen, Tsjechië, Hongarije en Slowakije.

Paul van der Meulen nieuwe ceo bij MHC Mobility | Fleet&Mobility
Leasing en verhuur

Laatste update:

Paul van der Meulen nieuwe ceo bij MHC Mobility

(Foto: MHC Mobility)

Paul van der Meulen wordt de nieuwe algemeen directeur van MHC Mobility. Hij is de opvolger van Gert Veenstra, die per 31 december 2023 terugtreedt als ceo van de leasemaatschappij. Dit heeft MHC Mobility bekendgemaakt. Dat meldt Automotive Management

Van der Meulen is sinds 2019 in dienst bij MHC Mobility, momenteel als financieel directeur (cfo). Volgens het bedrijf heeft hij een uitgebreide achtergrond in finance, waaronder leidinggevende functies bij multinationals zoals Mitsubishi Caterpillar Forklift Europe BV. Van der Meulen treedt deze week ook toe tot de bestuursraad van MHC Mobility Holding Netherlands BV.

Van der Meulen volgt per 1 januari 2024 Gert Veenstra op. Veenstra trad in 1992 in dienst trad bij het toenmalige Noordlease, destijds onderdeel van ING Lease. In 1998 werd Veenstra lid van het directieteam. Samen met Robert Nienhuis werd hij eigenaar van Noordlease. In 2017 verkochten zij het bedrijf aan Hitachi Capital. Vanaf dat moment was Veenstra ceo en verantwoordelijk voor de Benelux-regio. Sinds 2021 opereert het bedrijf onder de naam MHC Mobility Netherlands. De leasemaatschappij benadrukt dat Veenstra tot 30 april 2024 de organisatie blijft ondersteunen als adviseur van de Raad van Bestuur.

Directieteam

Verder neemt Mark Feddes, die ruim 21 jaar ervaring heeft bij de Nederlandse tak van MHC Mobility, neemt de rol van operationeel directeur (coo) op zich. Hij treedt ook toe tot de Raad van Bestuur. Naast Van der Meulen en Feddes bestaat het directieteam van MHC Mobility nu uit Thijs Frederiks (commercieel directeur) en Kristof de Backer (managing director in België).

Jon Lawes, managing director van MHC Mobility Europe zegt: “Gert Veenstra heeft onze groep, MHC Mobility Europe, veel gebracht. Ik wens hem het allerbeste met zijn toekomstplannen. Daarnaast verwelkom ik Paul en Mark in de Raad van Bestuur. Ik heb er vertrouwen in dat zij, samen met het management en team, het bedrijf naar het volgende niveau gaan brengen.”

MHC Mobility heeft vestigingen in Groningen, Heerhugowaard, Rotterdam, Eindhoven en Gent (België). De leasemaatschappij beheert in Nederland en België ruim 20 duizend contracten.

Roelof Hansman

Vorige maand heeft MHC Mobility de Nederlander Roelof Hansman benoemd tot Managing Director voor de regio Central and Eastern Europe (CEE). Hij gaat leiding geven aan de activiteiten van de leasemaatschappij in Polen, Tsjechië, Hongarije en Slowakije.