Infrastructuur

Christopher Burghardt eerste president van ChargeUp Europe

Christopher Burghardt is de eerste president van ChargeUp Europe. (Foto: Chargepoint)

Het samenwerkingsverband, dat de de laadinfrastructuur wil verbeteren, gaat vanaf 2021 verder als branchevereniging. .

Christopher Burghardt wordt de eerste president van ChargeUp Europe, een alliantie ter bevordering van de Europese laadinfrastructuur. Burghardt combineert deze functie met zijn betrekking als managing director van laadpaalleverancier Chargepoint. Dat maakt Chargepoint vandaag bekend.

Brancheorganisatie

ChargeUp Europa werd dit jaar opgericht als samenwerkingsverband ter bevordering van de Europese laadinfrastructuur door laadpaalleverancier Chargepoint, laadpaalbeheerder Allego en laadinfrastructuurleverancier EVBox, maar gaat in 2021 verder als brancheorganisatie. Inmiddels telt de organisatie 11 leden. Volgens Acea blijft de Europese laadinfrastructuur achter bij groei elektrische auto’s.

Volgens Burghardt heeft de alliantie in korte tijd van zich doen spreken. “In de afgelopen 8 maanden hebben we al grote stappen gezet. We gaan door met de opbouw van onze vereniging en onze branche, door elektrische voertuigen en de benodigde laadinfrastructuur te positioneren voor schoon vervoer in heel Europa.”

Deel dit item

Dit artikel is geschreven door

Jeroen Vos
Christopher Burghardt eerste president van ChargeUp Europe | Fleet&Mobility

Christopher Burghardt eerste president van ChargeUp Europe

Jeroen Vos Jeroen Vos
Christopher Burghardt is de eerste president van ChargeUp Europe. (Foto: Chargepoint)

Christopher Burghardt wordt de eerste president van ChargeUp Europe, een alliantie ter bevordering van de Europese laadinfrastructuur. Burghardt combineert deze functie met zijn betrekking als managing director van laadpaalleverancier Chargepoint. Dat maakt Chargepoint vandaag bekend.

Brancheorganisatie

ChargeUp Europa werd dit jaar opgericht als samenwerkingsverband ter bevordering van de Europese laadinfrastructuur door laadpaalleverancier Chargepoint, laadpaalbeheerder Allego en laadinfrastructuurleverancier EVBox, maar gaat in 2021 verder als brancheorganisatie. Inmiddels telt de organisatie 11 leden. Volgens Acea blijft de Europese laadinfrastructuur achter bij groei elektrische auto’s.

Volgens Burghardt heeft de alliantie in korte tijd van zich doen spreken. “In de afgelopen 8 maanden hebben we al grote stappen gezet. We gaan door met de opbouw van onze vereniging en onze branche, door elektrische voertuigen en de benodigde laadinfrastructuur te positioneren voor schoon vervoer in heel Europa.”