Mobiliteitsoplossingen

Laatste update:

Mywheels en Buurauto bieden elkaars auto’s aan

Meer EV's bij Mywheels door samenwerking met Buurauto. (Foto: Buurauto)

Hierdoor wordt 25 procent van de 325 auto’s van Mywheels elektrisch.

De autodeelplatformen Mywheels en Buurauto gaan een partnership aan, in beide apps elkaars vloot te vinden is. Voor Mywheels, met een vloot van 325 auto’s, betekent dit dat een kwart van het aanbod ineens elektrisch is, want bij Buurauto (81 EV’s) kunnen alleen elektrische auto’s worden aangeboden. De eerste auto’s van Mywheels en leden van Buurauto in Amersfoort en Den Haag worden deze week overgezet. Andere steden volgen begin 2020.

“Mywheels en Buurauto passen heel goed bij elkaar. Beide zijn ontstaan vanuit een duurzaamheidsideaal. De omvang en ervaring van Mywheels (dit platform heeft 350 auto’s, red) zorgen ervoor dat onze leden meer auto’s tot hun beschikking hebben”, aldus Alex van der Woerd, directeur Buurauto. Via dit platform kunnen mensen hun elektrische auto delen met de buurt en steeds vaker ook met bedrijven of sociale projecten, zoals Buurautoplus en de Vervoersbank. 

“Nu we ons wagenpark vergroenen is de combinatie met Buurauto een logische keuzen”, aldus Karina Tiekstra, directeur van Mywheels, dat in 1993 is gestart in Amsterdam. “We zijn blij met de Buurauto community en dat onze leden nu nog meer elektrische auto’s tot hun beschikking hebben.”

Mywheels werkt bijvoorbeeld ook al samen met Hely, het mobiliteitsconcept van de NS.

Mywheels en Buurauto bieden elkaars auto’s aan | Fleet&Mobility

Mywheels en Buurauto bieden elkaars auto’s aan

Ivonne Vermeulen Ivonne Vermeulen
• Laatste update:
Meer EV's bij Mywheels door samenwerking met Buurauto. (Foto: Buurauto)

De autodeelplatformen Mywheels en Buurauto gaan een partnership aan, in beide apps elkaars vloot te vinden is. Voor Mywheels, met een vloot van 325 auto’s, betekent dit dat een kwart van het aanbod ineens elektrisch is, want bij Buurauto (81 EV’s) kunnen alleen elektrische auto’s worden aangeboden. De eerste auto’s van Mywheels en leden van Buurauto in Amersfoort en Den Haag worden deze week overgezet. Andere steden volgen begin 2020.

“Mywheels en Buurauto passen heel goed bij elkaar. Beide zijn ontstaan vanuit een duurzaamheidsideaal. De omvang en ervaring van Mywheels (dit platform heeft 350 auto’s, red) zorgen ervoor dat onze leden meer auto’s tot hun beschikking hebben”, aldus Alex van der Woerd, directeur Buurauto. Via dit platform kunnen mensen hun elektrische auto delen met de buurt en steeds vaker ook met bedrijven of sociale projecten, zoals Buurautoplus en de Vervoersbank. 

“Nu we ons wagenpark vergroenen is de combinatie met Buurauto een logische keuzen”, aldus Karina Tiekstra, directeur van Mywheels, dat in 1993 is gestart in Amsterdam. “We zijn blij met de Buurauto community en dat onze leden nu nog meer elektrische auto’s tot hun beschikking hebben.”

Mywheels werkt bijvoorbeeld ook al samen met Hely, het mobiliteitsconcept van de NS.